kermanamlak@gmail.com +98 9136133055

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سیستم یکپارچه املاک استان کرمان

کاربر گرامی،
*براي عضویت در وب‌ سایت سیستم یکپارچه املاک استان کرمان ، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه بفرماييد .

* توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد .

* مهمترین نکته در مورد سیستم یکپارچه املاک استان کرمان این است که مالک وب سایت هیچ گونه معامله املاک را انجام نمی دهد بلکه بستری را ایجاد می کند تا تمامی اطلاعات مشاوران املاک را به صورت آنلاین در یک برنامه واحد نمایش دهد  تا کاربران بتوانند املاک  موجود در مشاوران  املاک را به صورت آنلاین با هم مقایسه و پس از انتخاب بهترین گزینه مورد نظر،  به مشاور املاک  معرفی شده مراجعه نماید و یا املاک خود را به صورت رایگان به مشاور املاک مورد اعتماد خود بسپرد . در واقع سیستم یکپارچه املاک استان کرمان بستری را ایجاد می کند تا خدمات مشاوران املاک به صورت آنلاین در دسترس عموم مردم باشند .

* وب‌ سایت سیستم یکپارچه املاک استان کرمان با هدف نمایش اطلاعات تمامی مشاوران املاک استان کرمان با تمام جزئیات و امکانات با قابلیت کنترل سطح دسترسی است ،  که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند .

*  کاربران می توانند از بخش تماس با ما ، شکایات خود را  مطرح نمایند .

*  در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و مشاور املاک انتخاب شده توسط مالک ملک به عنوان تایید کننده اطلاعات ملک می باشد و تمامی مسولیت اگهی ملک بر عهده ی مشاور املاک تایید کننده ملک می باشد .

*  آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط مشاور املاک انتخاب شده ، تائید و سپس نمایش داده خواهد شد .

*  درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت .

*  هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت  بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی را در پی خواهد داشت .

* استفاده از سیستم یکپارچه املاک استان کرمان برای تمامی کاربران رایگان بوده و هیچ محدودیتی برای کاربران ایجاد نمی کند، و با توجه به اینکه این سامانه متکی به مشاوران املاک است در صورت نیاز ، از  مشاوران املاک هزینه ای حدودا 50 هزار تومان سالیانه و از سال دوم همکاری اخذ خواهد شد .

هدف اصلی سیستم یکپارچه املاک استان کرمان

نمایش اطلاعات مشاوران املاک استان کرمان با تمام جزئیات و امکانات به صورت آنلاین و لحضه ای در یک برنامه واحد جهت سهولت در انتخاب توسط کاربران وپشتیبانی مستقیم از مشاوران املاک جهت انتقال قانونی ملک وخروج از رکود و مهیا ساختن شرایط یکسان برای رقابت است.

سامانه مدیریت اعضاءعادی سایت (راهنمای عضویت کاربران جدید )

 • این سامانه امکان عضویت رایگان و نامحدود اعضاء را فراهم کرده و برای هر فرد یک پروفایل اختصاص داده و درخواست های فرد را با توجه به تعیین هویت و کنترل سطح دسترسی مدیریت می کند
 • کاربران موظف هستند در هنگام ثبت نام ایمیل و شماره تماس معتبر وارد کرده و پس از ثبت نام صحت اطلاعات آن ها توسط سامانه هوشمند بررسی شده و کد تایید به ایمیل و شماره تماس فرد ارسال می شود وکاربر موظف است کد تایید را در سامانه ثبت تا حساب کاربری آن فعال شود پس از آن کاربران می توانند از امکانات سایت استفاده نمایند .
 • هر فرد پس از ثبت نام  می توانند تعداد نا محدود ملک را ثبت ، ویرایش و حذف نمایند.(املاک مخصوص خود)
 • کاربر می تواند هر زمان که نیاز باشد اطلاعات پروفایل را ویرایش کرده و عکس پروفایل را تغییر دهند.
 • هر کاربر می تواند املاک را جستجو و مقایسه و در صورت پسندیدن به سبد خرید اظافه نماید تا بدین وسیله مشاوراملاک را باخبر و تا رسیدن به جواب نهای موضوع را پیگیری  نماید.
 • کاربران با فعال کردن سامانه sms  و ٍEmail می توانند به صورت لحظه ای اخبار سایت و اخبار مربوط به املاک را دریافت نمایند .
 • کاربران در صورت جستجو در سامانه و پیدا نکردن ملک دلخواه می توانند از بخش درخواست ملک اطلاعات ملک درخواستی را ثبت نمایند تا اگر ملکی با مشخصات درخواستی در سایت ثبت شد به صورت آنلاین و اتوماتیک از طریق sms , Email  به فرداطلاع رسانی شود .
ارسال تیکت : کاربران در صورت هرگونه سوال ، انتقاد و پیشنهاد ، یا هر درخواست دیگر می توانند از بخش ارسال تیکت اقدام و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ ان را دریافت نمایند .

ثبت نام رایگان در سایت

سامانه مدیریت املاک (راهنمای ثبت یا سپردن ملک در سایت )

 • این سامانه قابلیت ثبت ، ویرایش ، حذف تعداد نامحدود انواع املاک ، باغات و اراضی  را جهت خرید و فروش ، رهن و اجاره ، انتقال سرقفلی ، معاوضه و مشارکت در ساخت و غیره را دارد و با توجه به کنترل سطح دسترسی و تعیین هویت،املاک را مدیریت و در دسترس قرار می دهد .

  نکته ها
 • هر ملک در صورتی در سایت قابل ثبت یا سپردن است که از لیست مشاوران املاک موجود فقط یک مشاور املاک انتخاب و دراین صورت مشاور املاک انتخابی اجازه دسترسی به این ملک را اخذ می کند و مشاور املاک موظف است ظرف مدت حداکثر 72 ساعت صحت ملک را تایید و تا انتقال قانونی و قولنامه ملک ،آن را مدیریت نماید  .
 • اطلاعات عمومی املاک در صورتی قابل نمایش برای عموم می باشند که صحت اطلاعات ملک به تایید مشاوراملاک تعیین شده توسط مالک ملک برسد .
 • اطلاعات خصوصی یا کلیدی ملک فقط در اختیار مالک ملک و مشاور املاک تعیین شده توسط مالک ملک است اطلاعات کلیدی شامل آدرس کامل ملک ، نام مالک و شماره تلفن و آدرس مالک می باشد
این سامانه قابلیت ذخیره سازی بیش از 90 فیلد یا بخش اطلاعات ملک را دارد . اطلاعات مربوط  به ملک شامل ( نوع درخواست ، نوع ملک ، نوع ساخت ، وضعیت سند ، سال ساخت ، تعداد خواب ) ، اطلاعات موقعیت ملک (طول ،  عرض ، زیربنا ، موقعیت ، نسبت به خیابان ، متراژ کلی ، طبقه و واحد ، قطعه یا پلاک )اطلاعات مربوط به آدرس ( استان ، شهرستان ، شهرک یا خیابان اصلی  ، کد پستی ،ادرس کامل) امکانات ملک سی و شش فیلد مختلف ، شش فیلد اطلاعات مشاور املاک (نام مشاور املاک ، استان ، شهرستان ، پست الکترونیک ، شماره های تماس ، آدرس مشاور املاک ) ،و هفت فیلد اطلاعات قیمت و هشت فیلد اطلاعات کنترلی و اجازه آپلود پنج تصویر و یک ویدیو از ملک را دارد.

افزودن ملک جدید

سامانه مدیریت مشاوران املاک (راهنمای عضویت مشاوران املاک )

 • این سامانه قابلیت عضویت ، ویرایش و حذف تعداد تامحدود مشاور املاک را دارد و با توجه به سطح دسترسی و تعیین هویت ، مشاوران املاک را مدیریت می نماید. این سامانه برای هر مشاور املاک پروفایل اختصاصی ایجاد کرده و مدیر مشاور املاک  مسئول مدیریت آن را بر عهده دارد .

مدیر مشاور املاک به موارد زیر دسترسی دارد .

 • مدیر مشاوراملاک می تواند ده نفر را به عنوان اعضاء مشاور املاک تعریف و سطح دسترسی برای هر یک از اعضاء تعیین نماید(مسئول فروش ، رهن و اجاره ، حسابدار، مسئول تایید صحت ملک و غیره ) با توجه به سطح دسترسی تعیین شده توسط مدیر مشاور املاک ، اعضاء می توانند در پست تعیین شده فعالیت نماییند.مدیر مشاور املاک می تواند هر زمان که نیاز باشد عضو جدید ثبت ویرایش و حذف نماید .
 • مدیر مشاور املاک می تواند اطلاعات پروفایل مشاور املاک را ویرایش و هر زمان که بخواهد عکس های پروفایل را تغییر دهد .
 • مدیر مشاور به همه ی موارد مربوط به مشاور املاک دسترسی دارد و تایید کننده نهایی می باشد .
مدیر مشاور املاک یا اعضاء تعیین شده توسط مدیر مشاور املاک موظف هستند املاک ثبت شده را حداکثر ظرف مدت 72 ساعت تعیین تکلیف و در صورت رعایت شدن قوانین مربوطه آن را تایید. در صورت نیاز آن ملک را ویرایش و سپس تایید یا با ذکر دلیل عدم تایید نمایند . تا در سامانه قابل نمایش باشد .

عضویت مشاور املاک جدید